قیمت فعالیت زنجیره ای BNB روند نزولی بازار را در سه ماهه چهارم نشان می دهد
۱۴۰۱/۱۱/۱۷

طبق داده های موجود، در سه ماهه چهارم سال 2022 زنجیره بلوکی BNB بومی بایننس دارای روندی صعودی بوده است.

همچنین بر اساس گزارشات موجود در 5 فوریه، زنجیره BNB Q4 2022 دارای استراتژی تهاجمی برای استقرار مالی و انسانی در سراسر اکوسیستم خود می باشد.  

تیم ها  در زمانی که بازار ها دارای روندی نزولی می باشند، به ساخت و توسعه محصولات خود می پردازند.

بر اساس بیانیه های موجود، سال 2022 سال پر از اتفاق و نوسانات برای بازار ارزهای دیجیتال بود، BNB Chain با توجه به وجود نوسانات شبکه خود را ارتقا و همچنین اکوسیستم خود را گسترش داد که این امر نشان دهنده قدرت چشمگیری در Q4 بود که با نام Build N' Build  به فعالیت خود ادامه داد.

بر اساس گزارشات موجود، از اواسط ماه آگوست میزان تراکنش های روزانه در BNB Chain  که تقریبا 3 میلیون بود، ثابت ماند، اما در سال جاری انتقال روزانه توکن  BEP-20 رشد 66 درصدی یعنی بیش از 5 میلیون در 5 فوریه را تجربه کرده است.

همچنین آدرس های زنجیره هوشمند بایننس دارای بالاترین حد خود یعنی 250 میلیون می باشد و علاوه بر این میانگین آدرس های جدید روزانه نسبت به سال پیش رشد 41.3 درصدی داشته است.

همچنین ارزش کل قفل شده زنجیره دیفای BNB به 6.62 میلیارد دلار رسیده است که از ابتدای سال دارای روند صعودی 25 درصدی بوده است.

که دلیل این روند صعودی را به پذیرش چندین پروتکل اکوسیستمی مانند پروتکل نصب  Web3 Hooked، افزایش فعالیت DeFi در پروتکل Venus و افزایش فعالیت NFT در بازار OpenSea  می دانند.

BNB Chain دارای چندین ارتقا در پروتکل اصلی خود می باشد که با شرکای استراتژیک ادغام شده و به defi، NFT و GameFi و ... گسترش یافت.

علاوه بر این با اینکه میزان کاربران افزایش یافت اما عملکرد مالی کاهش یافت درنتیجه کارمزد تراکنش ها هم نیز کم شده و درآمد کمتری نیز حاصل می شود.

بر اساس داده های موجود، توکن بومی بایننس (BNB) افت 1.2 درصدی را در 24 ساعت گذشته تجربه کرده است و به 326 دلار رسیده است. این توکن در ماه گذشته دارای روند صعودی 25 درصدی بوده است ولی نسبت به بالاترین قیمت خود در می 2021 یعنی 686 دلار، ریزش 52.5 درصدی را شاهد بوده است.

 

ارسال نظر :
نظرات :
avatar
هشدار